Figyelem! Ez a cikk már nem aktív!

Álláslehetőség - Alkalmazástechnikus kollégánkat keressük

2023. május 31.
1810
Technikuscropede

Amit kínálunk:

  • Eredményorientált, együttműködő, jó hangulatú fiatalos csapat
  • Versenyképes jövedelem plusz jutalék
  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos munkakörnyezet és munkavégzés

Feladatok:

  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Partnereknek szaktanácsadás
  • Helyszíni bemutatók és mintafelületek készítése (országosan)
  • Folyamatban lévő munkák segítése és szaktanácsadása
  • Kivitelező csapatok segítése
  • Meglévő partnereknek értékesítés

Elvárások:

  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Minimum szakmunkás végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Jelentkezni lehet:

Fényképes önéletrajzzal fizetési igény megjelöléssel: info@klindex.hu

Pályakezdők és tapasztaltak jelentkezését is várjuk!

Clipboard02
Süti kezelés beállítása